volto amoreVolto Amore

Zrób mi tę przyjemność. Uwielbiaj mnie mimo wszystko.
ANTOINE DE SAINT – EXUPÉRY „ MAŁY KSIĄŻĘ ”

Budujemy Dom i Szkołę dla Dzieci w Ugandzie

dzieci

Rozpoczęliśmy nasze największe przedsięwzięcie i największy projekt: budowa Domu i Szkoły dla naszych Kochanych Dzieciaków z SAFE HAVEN w Mbarara w Ugandzie. Wiemy, że bez Waszej pomocy i zaangażowania, nie będzie to możliwe. Dlatego kierujemy nasz apel i zaproszenie do każdego wrażliwego serca. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, by ugandyjskie dzieci mogły mieć dom oraz warunki do życia i edukacji. To co spotkało ich w życiu jest efektem postępowania dorosłych. One nie są winne swojej sytuacji. My możemy sprawić, że na ich twarzach będzie gościł uśmiech; że ich życie się zmieni. My możemy uczynić je szczęśliwymi. Bardzo gorąco Was prosimy o wsparcie i udostępnianie wszelkimi możliwymi kanałami naszej zbiórki: facebook, mail, what's up... Można oczywiście również wpłacić poprzez portal zrzutka.pl.

https://zrzutka.pl/h9whzk

#dajemydobro

Pozdrawiamy Was gorąco! Niech Anioły się Wami opiekują!

Kontakt Fundacja

alfabet

Nasza przyjaciółka Magdalena Dziedziak – Wawro napisała wspaniałą książkę ALFABET SZCZĘŚCIA z coachingiem w tle i z kotem na kolanach. Gorąco polecamy tę publikację każdej osobie, która chce rozpocząć własny rzwój i swoją drogę szczęścia.

A co o książce mówi sama autorka?

Przesłaniem mojej książki jest myśl, że szczęścia można się nauczyć oraz że szczęście to działanie. Dlaczego książka nosi tytuł Alfabet szczęścia? Bo wiedza, przemyślenia, informacje, refleksje, metafory, pytania i ćwiczenia zawarte w poszczególnych rozdziałach są jak alfabet. I tak jak z liter układa się różne słowa, a potem zdania, tak z doświadczeń, sposobu myślenia, zachowań, emocji i działań budujemy swoje życie. Zapraszam więc do budowania opowieści o szczęściu, a Ty Czytelniku bądź jej autorem w swoim życiu.

Dlaczego z Coachingiem w tle? Bo coaching jest podróżą w kierunku spełnienia, satysfakcji, realizacji marzeń i celów. Podróżą w nierozpoznane przez nas, zapomniane lub niedoceniane obszary naszych możliwości, talentów i miejsc, z których możemy czerpać siłę i moc. Jest budzeniem tego co uśpione, odnajdywaniem tego, co ukryte, a wszystko po to, by spełniać marzenia i osiągać cele, które człowiek sam sobie wyznacza. Zapraszam przez różne formy ćwiczeń, przez pytania, metafory, przypowieści do podróży w poszukiwaniu własnej drogi do szczęśliwego życia.

A dlaczego z kotem na kolanach? Bo w kontakcie ze zwierzętami jest jakaś tajemnica, która pozwala być szczęśliwszym i temu poświęcam suplement do książki. Obserwowanie i doświadczanie obcowania z tymi istotami wiele mnie nauczyło.

O autorce:

Magdalena Dziedziak-Wawro, psycholog, coach, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonatka psychologii pozytywnej, propagatorka arystotelesowskiej myśli, że szczęście zależy od nas samych i miłośniczka kotów, pisząca o nich wiersze, które były nagradzane przez lobby kociarzy, m.in. na łamach magazynu „Kocie Sprawy”. Na co dzień psycholog szkolny oraz wykładowca akademicki Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Autorka kilku publikacji w „Psychologia w szkole”.

Książkę można kupić:

https://www.kos.com.pl/alfabet_szczescia_magdalena_dziedziak_wawro_kos.html

Szanowni Państwo

Wyświetleń:191

Szanowni Państwo, pracujemy nad nowym designem strony internetowej, logotypu i brandingu Fundacji. Niebawem zapraszamy na naszą nową stronę internetową. Póki co, w najbliższych dniach zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać informacje o bieżących działaniach. Pozdrawiamy i dziękujemy za wyrozumiałość! Zespół Fundacji VOLTO AMORE więcej

Przyjaciółka naszej Fundacji, Magdalena Dziedziak – Wawro napisała wspaniałą książkę ALFABET SZCZĘŚCIA…

Wyświetleń:601

Nasza przyjaciółka Magdalena Dziedziak – Wawro napisała wspaniałą książkę ALFABET SZCZĘŚCIA z coachingiem w tle i z kotem na kolanach. Gorąco polecamy tę publikację każdej osobie, która chce rozpocząć własny rzwój i swoją drogę szczęścia. A co o książce mówi sama autorka? Przesłaniem mojej książki jest myśl, że szczęścia można się nauczyć... więcej

MAROKO jest niesamowitym miejscem, którego doświadcza się wszystkimi zmysłami.

Wyświetleń:384

To właśnie do Maroka pragnie Państwa zaprosić nasz trener i szef Bogusław Barański w MENTALNĄ PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE… To szansa na zatrzymanie się na chwilę w biegu codzienności i spotkać siebie, swoje myśli, uczucia, marzenia, pragnienia, podoświadczać siebie w cudownym otoczeniu Marokańskich perełek: Marrakeshu, Tangeru, Rabatu, Asili, Fezu, Volubilis... więcej

Partnerzy i Sponsorzy